O nas

O nas

SZKOLTUR - 30 LAT NA RYNKU

Agencja Turystyczna WAT – SZKOLTUR została założona w 1993 roku przez Mariusza Borkowskiego w Krakowie, a od 1995 r. ma siedzibę w Starym Sączu. Od samego początku firma zajmuje się organizacją wycieczek objazdowych na terenie Polski i Europy.

Oferta nasza dedykowana jest dla klientów grupowych. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież szkolną, pracowników różnych firm oraz wszystkich tych, którzy będą zainteresowani wyjazdami z naszym biurem. Pracownicy agencji turystycznej posiadają pełne kwalifikacje kierunkowe do pracy w turystyce. Podczas naszych wycieczek – wyjazdów nasi profesjonalni piloci, przewodnicy i kontrahenci z którymi współpracujemy zatroszczą się o miłą atmosferę i dołożą starań, aby wrócili Państwo zadowoleni, z mnóstwem ciekawych wrażeń. Agencja posiada: Zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Małopolskiego pod numerem K/0030/99/14/2004 – pokaż, Certyfikat Signal Iduna Polska Towarzystwa Ubezpieczeń S.A. potwierdzający udzielenie gwarancji ubezpieczeniowej turystycznej dotyczącej pokrycia kosztów powrotu klientów do kraju, a także zwrotu wpłat wniesionych przez klientów za imprezę turystyczną nr polisy M 522599 ważny od 18.09.2022r do 17.09.2023r – pokaż oraz nr polisy M 524954 ważny od 18.09.2023r do 17.09.2024r – pokaż, na rzecz WAT – SZKOLTUR

OFICJALNY PARTNER

Nasi przewodnicy:

Agencja Turystyczna WAT – SZKOLTUR dla tych, którzy szukają pilotów wycieczek, licencjonowanych przewodników – świadczy usługi:

  • pilotażu wycieczek zagranicznych
  • przewodnictwa beskidzkiego
  • przewodnictwa tatrzańskiego
  • przewodnictwa terenowego
  • przewodnictwa miejskiego po Krakowie

Przedmiotem głównym działalności jest: Organizacja wycieczek – realizujemy własne programy dla szkół, zakładów pracy, innych podmiotów. Nasza oferta może służyć również za podstawę do przygotowania wycieczki, dopasowanej pod każdym względem do Państwa oczekiwań. Jesteśmy elastyczni i gotowi do przedyskutowania najdrobniejszych szczegółów – programowych, organizacyjnych i finansowych Usługi przewodnictwa – górskiego (tatrzańskiego, beskidzkiego), przewodnictwo terenowe, przewodnictwo miejskie po Krakowie, pilotaż krajowy i zagraniczny – duża praktyka, doświadczenie. Wynajem autokarów oraz busa na wycieczki krajowe i zagraniczne, pośrednictwo w sprzedaży oferty katalogowej liczących się firm turystycznych, organizacja imprez okolicznościowych – ogniska, konferencje, kuligi – Ziemia Sądecka. Wynajem pokoi gościnnych – Stary Sącz Przez cały czas ulepszamy zakres i jakość świadczenia usług dla klientów, dostosowując się do ich oczekiwań oraz wychodząc naprzeciw potrzebom rynku turystycznego w Polsce.

Nasze certyfikaty i referencje

Wyróżnienia